13 VI 2026 r. w Hali Sportowej MOSiR w Chełmie odbył się V Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO o Puchar Ziemi Chełmskiej. Wzięli w nim udział karatecy z Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin "Raptor", dla których było to zakończenie sezonu. Zdobyli w sumie 12 medali: 2 złote, 5 srebrnych i 5 brązowych. Złote medale zdobyli Filip Nurzyński i Hanna Sawicka, srebrne - Filip Jurkowski, Aleksandra Jurkowska, Antoni Nurzyński, Lilianna Nurzyńska i Franciszek Sawicki, brązowe - Wiktor Deleżuch, Wojciech Głowniak, Anthony Michalak, Sophie Michalak i Kajetan Nurzyński.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz