1. Dziś 13. niedziela zwykła. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na KUL.
2. Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone są do dyspozycji ojca św. (tzw. "świętopietrze"). Msze św. w porządku świątecznym: o godz. 7.00, 9.00, i 18.00.
3. W środę nowenna do MBNP o godz. 17.45 a potem Msza Św. o godz. 18.00.
4. W czwartek wspomnienie NMP Kodeńskiej. Ks. biskup Kazimierz Gurda zaprasza na Diecezjalny Dzień Chorego do Kodnia i do wspólnej modlitwy chorych i za chorych. Szczegóły na plakacie w gablocie.
5. W I czwartek od godz. 17.00 adoracja i modlitwa przed Najświętszym Sakramentem o nowe powołania kapłańskie i zakonne, a od godz. 18.30 do godz. 20.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
6. W I piątek spowiedź od godz. 6.30 i 17.30. Wyjazd do chorych od godz. 9.00.
7. W I sobotę nabożeństwa do NMP o godz. 7.00 i od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona prze Legion Maryi.
8. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 spotkanie z kółkami różańcowymi a po Mszy Św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z procesją eucharystyczną.
9. Zachęcamy dzieci, młodzież i rodziców do spowiedzi aby z czystym sercem rozpocząć wakacje i urlopy.
10. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy okazali swoje dobre serce i wsparli, w poprzednia niedzielę, inicjatywę Festynu Rodzinnego duchowo i materialnie. Dziękujemy: panu wójtowi i gminie Radzyń Podlaski, Spółdzielczej Mleczarni "Spomlek", Bankowi Spółdzielczemu, Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych, Spółdzielni "Simena", firmie Wodmar, firmie Termo Dom, firmie Topaz, zakładom mięsnym Wysokie, zakładom mięsnym Wierzejki, piekarni PSS "Społem", lodziarni Avanti, panu Wojciechowi Gilowi za nagłośnienie oraz ofiarodawcom bezimiennym. Podziękowania dla członków naszych wspólnot parafialnych: Bractwu "Strażnicy Kościoła", Legionowi Maryi, Kołom Różańcowym, wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca, Chórowi Parafialnemu, Scholi Dziecięco-Młodzieżowej, Domowemu Kościołowi i wszystkim pozostałym osobom wspomagającym to dzieło za ofiarę pracy, a także za dary na stół. Szczególne podziękowania dla pana Ryszarda Wawrzeckiego, naszego kościelnego.
11. Zapowiedzi przedślubne:
Zap III = Arkadiusz Karnecki, kaw. z parafii Konstantynów i Beata Plebanowicz, panna z ul. Lipińskiego, par. tutejszej.
Zap I = Mateusz Żukowski, kaw. z Ustrzeszy, par. tutejszej i Weronika Mieszczakowska, panna z par. pw. NSPJ w Tomaszowie Lubelskim.
= Rafał Koczkodaj, kaw. ze Zbulitowa, par. tutejszej i Małgorzata Uchaniuk, panna z Bezwoli, par. Wohyń.
= Krzysztof Gmur z ul. Polnej i Krystyna Jesionek z ul. Zielonej, oboje par. tutejszej.
= Dominik Gil, kaw. z Siedlanowa, par. Trójcy św. w Radzyniu Podlaskim i Julia Weronika Kojtych, panna z ul. Podlaskiej par. tutejszej.
Kto wie o przeszkodach miedzy nimi niech zgłosi to w kancelarii parafialnej.
12. Polecamy prasę katolicką: "Echo Katolickie", "Rycerza Niepokalanej" i "Rycerzyka Niepokalanej"
13. W tym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Franciszek Ślusarz z ul. Sitkowskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!
14. Myśl pozytywna na najbliższy tydzień: "Poznaj miłość Boga, a nauczysz się kochać człowieka".
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz