Okres świąteczny to czas, w którym w szczególności nie możemy być obojętni na los drugiego człowieka. W szczytnym celu pomocy najuboższym rodzinom z miasta, gminy i powiatu radzyńskiego, odbyła się impreza charytatywna "Radzyńska Świąteczna Paczka".
Wydarzenie miało miejsce 19 grudnia w hali przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim. Pieniądze zbebrane podczas imprezy, zostaną przekazane na zakup produktów żywnościowych, które trafia w ręce potrzebujących rodzin.
Podczas "Radzyńskiej Świątecznej Paczki" nie mogło zabraknąć występu lokalnych zespołów takich jak Radzyniacy oraz Aglet. Na scenie zaprezentowali się także członkowie Stwowarzyszenia "Kołowrotek", a DJ Cross oraz DJ Olek rozgrzali zebranych mixem klubowych hitów. Panie ze Studia Uroda zapraszały na relaksacyjny masaż dłoni i manicure, a Iwona Pawelec-Burczaniuk na warsztaty plastyczne, podczas których można było stworzyć bożonarodzeniowe ozdoby. Przy jednym ze stołów zgromadzili się także fani gry Conceptus, razem z jej twórcą - Januszem Wlizło. Nie zabrakło także policjantów, którzy pokazywali sprzęt używany podczas pracy. Energetyczny występ taneczny zaprezentowała grupa Show Dance. Za symboliczną złotówkę można było posilić się słodkościami, owocami i gorącymi napojami.
Organizatorami imprezy byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Show Dance Studio, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Jerzy Rębek.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz