W dniu 13 marca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Żabikowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP o puchar wójta Gminy Wiesława Mazurka.
W turnieju udział wzięło 6 drużyn OSP: Bedlno, Brzostówiec, Paszki Duże, Ustrzesz, Płudy, Żabików.
I miejsce zajęła OSP Żabików, II miejsce OSP Płudy, III miejsce OSP Paszki Duże. Tytuł najlepszego strzelca zdobył Grzegorz Bednarczyk, a najlepszego bramkarza Wojciech Kwapiszewski. Puchary oraz dyplomy dla najlepszych drużyn ufundował, a następnie wręczył wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek. Współorganizatorem zawodów była jednostka OSP z Żabikowa, na czele z prezesem OSP Sebastianem Frączkiem. Sędzią zawodów był Artur Dadasiewicz.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz