Wiadomości

Zamknij

W SP2 zachęcali do bycia aktywnym

RadzynInfo 09:00, 03.05.2016
Skomentuj W SP2 zachęcali do bycia aktywnym

W dniu 26 kwietnia w radzyńskiej Szkole Podstawowej Nr 2 odbyła się impreza promująca aktywny tryb życia.

Uczniowie klasy 2d pod kierunkiem pani Anny Iwaniuk przygotowali przedstawienie w formie kabaretu, na podstawie książki W. Chotomskiej "Kabaret na jednej nodze". Aktorzy przebrani za duchy w humorystyczny sposób zachęcali kolegów do uprawiania różnych sportów oraz spożywania warzyw i owoców.

Wzbudzając gromki śmiech wśród widowni, promowali hasło "W zdrowym ciele - zdrowy duch". Wszystkie klasy aktywnie włączyły się do udziału w imprezie.

Każda z nich przygotowała i zaprezentowała okrzyk sportowy oraz piosenkę lub wiersz z interpretacją ruchową.

zdj.: SP2

(RadzynInfo)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%