Wiadomości

Zamknij

Na UTW o zdrowiu

Jakub Hapka 11:00, 20.06.2016
Skomentuj Na UTW o zdrowiu

Słuchaczki radzyńskiego oddziału Uniwersytetu Trzeciego Wieku dbają nie tylko o sferę intelektualną i poznawczą swojej osobowości. Niedawno odbyło się spotkanie z konsultantką od pielęgnacji skóry twarzy i ciała, oraz ochrony przeciwsłonecznej panią Natalią Mydlak.

Podczas prezentacji poruszono zagadnienia:

  • pielęgnacji skóry, twarzy i ciała oraz ochrony przeciwsłonecznej
  • 10 złotych zasad prawidłowej pielęgnacji twarzy
  • suplementów
  • wpływu na wygląd skóry pod oczami
  • dobrych nawyków w pielęgnacji skóry

Dbać o ciało trzeba permanentnie, co udowadniają  słuchaczki uniwersytetu. Rektor UTW, p. Dariusz Gałan podziękował za prezentację paniom Natalii Mydlak oraz Agnieszce Zelisko. Poniżej fragmenty tej prezentacji:

  
(Jakub Hapka)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%