Zamknij

Jaki prezent kupić na 20 urodziny?

11.50, 17.08.2022 materiał partnera

20 urodziny to wspaniała okazja do świętowania. Młodych dorosłych warto zaskoczyć w tym dniu szczególnym prezentem. Sprezentuj bliskiej osobie nietuzinkowy upominek – podaruj jej niezapomniane przeżycia!

Podaruj moc wrażeń – skok ze spadochronem

Najlepiej, gdy prezent na 20 urodziny nie jest nudny i daje jubilatowi dużo emocji. Skok ze spadochronem to propozycja dla żądnych przygód dwudziestolatków, którzy marzą o tym, by zobaczyć świat z lotu ptaka. Jak wygląda taka atrakcja? Poprzedzona jest ona krótkim szkoleniem, po którym obdarowany wykona skok z instruktorem z zawrotnej wysokości 4000 metrów. Podaruj bliskiej osobie voucher na skok ze spadochronem, a z pewnością szybko nie zapomni wrażeń towarzyszących podniebnej przygodzie. Konkretna dawka adrenaliny sprawi, że jubilat jeszcze długo będzie wspominać ten dzień.

Coś dla fanów motoryzacji

Nawet jeśli jubilat nie zrobił jeszcze prawa jazdy, ale ma jakieś doświadczenie za kierownicą i uwielbia samochody, z pewnością ucieszy się z możliwości jazdy monster truckiem. Zaproś go na specjalnie przygotowany tor, po którym będzie mógł kierować tą ogromną maszyną. Taki voucher można zrealizować w bliskiej okolicy dużych miast, takich jak Warszawa, Katowice i Poznań. Zmagania mogą obserwować przyjaciele obdarowanego, a po jeździe wszyscy mogą udać się na pizzę – doskonała zabawa w świetnym towarzystwie to przecież najlepszy przepis na udane świętowanie.

Prezent na 20 urodziny dla kobiety

Poszukiwania własnego stylu w młodym wieku to pasjonująca przygoda. Dlatego możliwość konsultacji z profesjonalną stylistką może okazać się strzałem w dziesiątkę. Podaruj komuś bliskiemu voucher na spotkanie ze specjalistką od wizerunku. Pomoże ona odnaleźć swoje mocne strony i podpowie, które kolory i fasony ubrania najlepiej podkreślają walory urody jubilatki. Wspólnie przeanalizują możliwości metamorfozy i przeżyją ciekawą przygodę ze stylem.

Podarunek dla odkrywcy

Chcesz, aby Twój prezent na 20 urodziny zabrał jubilata w ciekawe miejsce, dostępne tylko dla nielicznych? Zaproś go na nurkowanie w zalanym kamieniołomie! Wiele rejonów w Polsce ma takie ciekawe lokalizacje. Warto je obejrzeć z bliska! Podczas atrakcji osoba obdarowana będzie miała okazję zanurkować w kamieniołomie wraz z profesjonalnym instruktorem. Kto wie, może w ten sposób przyczynisz się do odkrycia nowej pasji?

Odprężenie i wyciszenie – prezent dla ciała i ducha

Ciekawym pomysłem jest sprezentowanie jubilatowi sesji w profesjonalnym salonie masażu. Mnogość rodzajów zabiegów sprawia, że naprawdę jest w czym wybierać. Masaż pozwoli się zrelaksować i rozluźnić mięśnie. W ten sposób zadbasz nie tylko o dobre samopoczucie jubilata, ale też dasz mu wspaniałą okazję do odprężenia i wyciszenia. Zabieg pozwoli mu nabrać sił na nowe wyzwania, które przyniesie kolejny dzień.

Idealny prezent na 20 urodziny musi uwzględniać zainteresowania i temperament jubilata. Miej na uwadze to, jakie klimaty są bliskie obdarowanej osobie i dobierz prezent zgodnie z tym, jak lubi spędzać swój wolny czas.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%