Zamknij

I Spotkanie Otwarte Towarzystwa Biznesowego Siedleckiego

08:00, 27.02.2016 | Jakub Hapka
Skomentuj
REKLAMA

Zaproszenie dla przedsiębiorców z Siedlec i okolic.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte, dzięki któremu nabędziesz lub udoskonalisz kluczowe umiejętności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych. Chcemy, aby Twoja firma budowała realną przewagę konkurencyjną we współpracy z przedsiębiorcami, którzy podzielają i cenią te same wartości.

Podczas spotkania wystąpi Założyciel Towarzystw Biznesowych, który opowie o ich działaniu i wizji rozwoju oraz przedstawi korzyści dla przedsiębiorców wynikające z członkostwa.

Jeżeli: - posiadasz firmę - zarządzasz - produkujesz - sprzedajesz - szukasz zleceń jako freelancer - poszukujesz nowych kontraktów

Gwarantujemy inspirujące spotkanie z wartościowymi przedsiębiorcami.

Kilka słów o Założycielu Towarzystw Biznesowych: Maciej Gnyszka - z wykształcenia architekt i socjolog, założyciel Towarzystw Biznesowych. Obecnie jest fundraiserem, przedsiębiorcą i blogerem (www.maciejgnyszka.pl). W 2009 r. założył Gnyszka Fundraising Advisors, pierwszą polską agencją fundraisingową. Od tego czasu GFA zebrało prawie 6 500 000 zł dla organizacji pozarządowych. W 2010 z inicjatywy Macieja Gnyszki powstały Towarzystwa Biznesowe - sieć prężnych klubów networkingowych. Członkowie Towarzystw Biznesowych wystawili rekomendacje o wartości ponad 10 000 000 zł. Od 2011 r. Maciej wraz ze wspólnikiem prowadzi agencję Pracownia Synergii. Prócz kampanii promocyjnych, firma wspiera przedsiębiorców w nawiązywaniu aliansów strategicznych, zdobywaniu inwestorów i innych form finansowania.

Spotkanie odbędzie się 4 marca (piątek) w godz. 7:00-8:30. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 marca do godz. 12:00. Miejsce: Hotel Kamienica (3 piętro), Siedlce, ul. Wojska Polskiego 60, www.hotel-kamienica.pl

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z p.Michałem Osiejem, [email protected] , +48 535 050 590

Zapraszamy do niezwłocznej rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona. Koszt śniadania 30 zł. W przypadku zgłoszenia na śniadanie i nieobecności w dniu spotkania zainteresowany uiszcza opłatę za wykupione śniadanie i miejsce.

Bądź w dobrym Towarzystwie i dołącz do nas!

(Jakub Hapka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%