Zamknij

Wyjazdowe zwycięstwo Młodzieżówki w Serokomli

21:10, 28.10.2019 RadzynInfo Aktualizacja: 21:21, 28.10.2019
Skomentuj

Wczoraj Młodzieżówka Radzyń Podlaski  po raz kolejny rozegrała swój mecz na wyjeździe, tym razem graliśmy z mocną drużyną, która jest wysoko w tabeli i wygrała swoje ostatnie dwa mecze. Dla radzyniaków mecz ułożył się bardzo dobrze, ponieważ w pierwszej połowie prowadzili już 0-1 po samobójczym trafieniu gospodarzy, lecz po dośrodkowaniu naszego zawodnika i zamieszaniu w polu karnym. Druga połowa to już ataki obu drużyn. Młodzieżówka podwyższyła  wynik meczu na 0-2.  Drużyna gospodarzy próbowała odrabiać straty i po błędzie defensywy strzeliła kontaktową bramkę na 1-2. Gra toczyła się głównie na połowie Młodzieżówki. Zwycięstwo udało się jednak utrzymać, co więcej pod koniec meczu jeszcze podwyższyć zwycięski wynik na 1-3. Ważnym wsparciem dla radzyńskich piłkarzy byli kibice, którzy przyjechali z Radzynia do Serokomli. W przyszłą niedzielę Młodzieżówka podejmuje na własnym boisku drużynę z Gołaszyna. Będzie to ostatni mecz rundy jesiennej.

Polesie Serokomla -  Młodzieżówka Radzyń Podlaski 1-3 (0-1)

Bramki dla Młodzieżówki: samobójcza zawodnik gospodarz , Michalski Konrad, Karol Wierzbicki Młodzieżówka Radzyń Podlaski w składzie: Patryk Śmiecinski Mateusz Kobojek (C) Norbert Łukaszuk Patryk Reszka Łukasz Kowalik Artur Dymek Przemysław Kowalczyk Karol Wierzbicki Krzysztof Paskudzki Bartłomiej Trościańczyk Konrad Michalski Grali również: Krystian Ślusarczyk Tomasz Banasiak Mateusz Sidor