Zamknij

Karatecy z gm. Kąkolewnica na turnieju w Łabuńkach

12:34, 18.12.2021 . Aktualizacja: 12:41, 18.12.2021
Skomentuj

W sobotę  11 grudnia br. odbyła się już 11 edycja Turnieju Mikołajkowego w Łabuniach koło Zamościa, którego organizatorem był Zamojski Klub Karate Kyokushin. Gminę Kąkolewnica reprezentowali karatecy,  którzy na co dzień trenują w Radzyńskim Klubie Karate Kyokushin "Raptor", w sekcjach w Brzozowicy Dużej, Kąkolewnicy, Polskowoli, Turowie i Żakowoli Poprzecznej.

Po  rywalizacji zdobyli 1 miejsca zdobyli Jakub Rusiniak (Brzozowica Duża), Zofia Sierpień (Polskowola) i Zuzanna Kondraszuk (Turów).

2 miejsca zdobyli: Jolanta Dziwota (Turów) i Filip Nurzyński (Kąkolewnica).

3 miejsca zdobyli: Sara Pękała (Polskowola), Anna Machniak (Brzozowica Duża), Wojciech Szaniawski (Turów), Kamila Osiak (Turów), Marcelina Wardziak (Kąkolewnica) i Wiktoria Kot (Turów/Żakowola).

Start zaliczyli również Gloria Gałecka (Brzozowica Duża/Lipniaki), Izabela Koczkodaj (Kąkolewnica) i Martyna Jeruzalska (Brzozowica Duża/Żakowola Radzyńska) oraz Natalia Leszczyńska (Brzozowica Duża). Sekundantem zawodników był senpaj Dawid Tryczyński (1 kyu).