Zamknij

Sukces dwojga szachistów z Radzyńskiego Towarzystwa Szachowego

11:18, 21.04.2022 . Aktualizacja: 11:22, 21.04.2022
Skomentuj

Duży sukces odnieśli zawodnicy Radzyńskiego Towarzystwa Szachowego - Bartosz Walaszek i Hanna Nurzyńska - w Wojewódzkim Turnieju Szachowym o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Turniej był dwuetapowy. W pierwszym etapie internetowym Bartosz i Hanna wywalczyli awans do najlepszej ósemki spośród ponad 200 zawodników ze szkół podstawowych i średnich województwa lubelskiego. W rozegranym 20.04.2022 r. ścisłym 8-osobowym finale w Lublinie Bartosz Walaszek (SP Czemierniki) wygrał rywalizację szkół podstawowych, a Hanna Nurzyńska (I LO w Radzyniu Podlaskim) wywalczyła 2. miejsce wśród uczniów szkół średnich. Gratulujemy!

Organizatorem turnieju był Parlament Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego.