W niedzielę 26 w samo południe na Placu Wolności rozpoczęły się X Mistrzostwa Polski w podciąganiu na drążku. Organizatorem wydarzenia byli: Form Fitness, Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu oraz Łodołamacze Radzyń Podlaski. Do rywalizacji stanęło ponad 70 zawodników z różnych części Polski, rywalizowali oni ze sobą w różnych konkurencjach oraz koronnym maratonie.
WYNIKI:
Kategoria Open:
Junior Max REP +16 kg:
I miejsce: Maciej Jackowski
II miejsce: Mikołaj Niedźwiecki
III miejsce: Jakub Selerski
Women Max REP +8kg:
I miejsce: Kamila Kubik
II miejsce: Dorota Czyż
III miejsce: Paulina Okrzeja
Senior Max REP +32kg:
I miejsce: Robert Plutowski
II miejsce: Paweł Kot
III miejsce: Paweł Selerski
Man Max REP +32kg:
I miejsce: Danny Hannoush
II miejsce: Przemysław Sarnacki
III miejsce: Robert Brodzik
Junior Max REP:
I miejsce: Jakub Selerski
II miejsce: Dawid Plutowski
III miejsce: Mikołaj Niedźwiecki
Woman Max REP
I miejsce: Kamila Kubik
II miejsce: Dorota Czyż
III miejsce: Małgorzata Wyżlic
Senior Max REP
I miejsce: Paweł Selerski
II miejsce: Robert Plutowski
III miejsce: Łukasz Topyła
Men Max REP
I miejsce: Hubert Wróblewski
II miejsce: Danny Hannoush
III miejsce: Adam Jóźwiak
Junior Maraton:
I miejsce: Krystian Janke
II miejsce: Jakub Selerski
III miejsce: Mikołaj Niedźwiecki
Women Maraton
I miejsce: Kamila Kubik
II miejsce: Małgorzata Wyżlić
III miejsce: Magdalena Tatarowicz
Senior Maraton
I miejsce: Paweł Selerski
II miejsce: Edward Kordon
III miejsce: Robert Plutowski
Men Maraton
I miejsce: Michał Żukiewicz
II miejsce: Hubert Wróblewski
III miejsce: Adam Jóźwiak
Pompki na komendę:
I miejsce: Piotr Plesiewicz
II miejsce: Michał Żółkiewicz
III miejsce: Tadeusz Ułańczuk
Kategoria Pro:
Junior Max REP +16 kg:
I miejsce: Tymon Wróblewski
II miejsce: Maciej Rosik
III miejsce: Dawid Kaźmierczak
Women Max REP +16kg:
I miejsce: Agata Rudnicka
II miejsce: Małgorzata Luckner
Man Max REP +32kg:
I miejsce: Dawid Adamczak
II miejsce: Ivan Kohut
III miejsce: Kacper Panaś
Junior Max REP
I miejsce: Tymon Wróblewski
II miejsce: Jakub Niziołek
III miejsce: Dawid Kaźmierczak
Woman Max REP
I miejsce: Agata Rudnicka
II miejsce: Małgorzata Luckner
Men Max REP
I miejsce: Ivan Kohut
II miejsce: Kacper Panaś
III miejsce: Roman Gavryliv
Junior Maraton:
I miejsce: Jakub Niziołek
II miejsce: Tymon Wróblewski
III miejsce: Dawid Kaźmierczak
Men Maraton
I miejsce: Kacper Panaś
II miejsce: Roman Gavryliv
III miejsce: Kamil Niekonieczny
Pompki na komendę:
I miejsce: Kacper Panaś
II miejsce: Kamili Niekonieczny
III miejsce: Szymon Kuleta
Przysiady Kobiet +20kg
I miejsce: Karolina Rzeźnik
II miejsce: Dorota Czyż
III miejsce: Małgorzata Luckner
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz