2 lipca 2022 roku na obiektach sportowych gminy Komarówka Podlaska przy ul. Lubelskiej 31 odbyła się XI Bialskopodlaska Gala Piłkarska w ramach obchodów 100-lecia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.
Członkowie Kapituły:
Roman Laszuk – przewodniczący
Michał Tusz – sekretarz
Stanisław Lesiuk – członek
Miłosz Storto – członek
NOMINACJE
I. NADZIEJA PIŁKARSKA:
BARTOSZ LESIUK – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA
MACIEJ KUROWSKI – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA
KAROL DOMAŃSKI – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA
MATEUSZ FILIPCZAK – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW
MARCEL MITURA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI
ŁUKASZ MOCZULSKI – KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
KAMIL SZYMAŃSKI – KS AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA
JAKUB KOLĘDA – LKS MILANÓW
SZYMON DOBROWOLSKI – KS GROM KĄKOLEWNICA
KACPER PIETRUSZEWSKI – MKS VICTORIA PARCZEW
JAKUB MACHNOWSKI – UKS JEDYNKA TERESPOL
MICHAŁ GROCHOWSKI – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA
II. TRENER MŁODZIEŻY:
TOMASZ BURACZEWSKI – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA – NAJLEPSZY
MIŁOSZ STORTO – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA
KRZYSZTOF BRZEZIŃSKI – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA
BOGUSZ SUCHECKI – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA
ROBERT NOWACKI – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI
ANDRZEJ KOPIŃSKI – MKS VICTORIA PARCZEW
PRZEMYSŁAW WERESZCZYŃSKI – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW
KAMIL KORNILUK – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI
ANDRZEJ KORBAL – UKS JEDYNKA TERESPOL
KAROLINA SARNIAK – FA LOBOS BIAŁA PODLASKA
DANIEL SYTA – LKS MILANÓW
III. TRENER SENIORÓW:
MIKOŁAJ RACZYŃSKI – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI
RAFAŁ BORYSIUK – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA
DARIUSZ SOLNICA – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW
DAMIAN PANEK – KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
WIESŁAW GRULA – SOKÓŁ ADAMÓW
ARTUR DADASIEWICZ – UNIA ŻABIKÓW
PRZEMYSŁAW TRYBOŃ – BAD BOYS ZASTAWIE
MATEUSZ CYDEJKO – TWIERDZA KOBYLANY
ROBERT RÓŻAŃSKI – MKS VICTORIA PARCZEW
VITALIJ MELNYCHUK – KS AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA
PIOTR CIEJAK – MKS ROGO ROGOŹNICA
IV. SĘDZIA PIŁKARSKI:
KONRAD GĄSIOROWSKI – NAJLEPSZY
ADRIAN JESIONEK
ARTUR KRASOWSKI
PAWEŁ SMYK
ARKADIUSZ WRÓBEL
V. PIŁKARZ KLASY B:
ADRIAN WYSOKIŃSKI – KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – NAJLEPSZY
JAROSŁAW JODEŁKA – GKS ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI
PATRYK PŁODOWSKI – ORLĘTA GOŁASZYN
VI. PIŁKARZ KLASY A GRUPA 1:
ŁUKASZ KOWALCZYK – MKS ROGO ROGOŹNICA
KACPER WANIOWSKI – MKS VICTORIA PARCZEW – NAJLEPSZY
EMIL OLSZEWSKI – GLKS KRZNA RZECZYCA
VII. PIŁKARZ KLASY A GRUPA 2:
CYPRIAN WARDZIAK – LKS ORLĘTA-SPOMLEK II RADZYŃ PODLASKI
MARCIN KABAT – ABSOLWENT DOMSZEWNICA – NAJLEPSZY
BARTOSZ MROCZEK – OLIMPIA OKRZEJA
VIII. PIŁKARZ KLASY OKRĘGOWEJ:
DAMIAN KACZMAREK – KS GROM KĄKOLEWNICA – NAJLEPSZY
MATEUSZ DANIŁKO – KS AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA
DAWID ROSŁOŃ – UNIA KRZYWDA
MATEUSZ WYSOKIŃSKI – ŁKS ŁAZY
IX. PIŁKARZ IV LIGI:
RADOSŁAW SZUSTEK – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW
SEBASTIAN SOWISZ – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW
PAWEŁ KOMAR – KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – NAJLEPSZY
BARTŁOMIEJ GOŹDZIOŁKO – KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
PAWEŁ ZABIELSKI – GLKS LUTNIA PISZCZAC
SEBASTIAN CAŁKA – GLKS LUTNIA PISZCZAC
X. PIŁKARZ III LIGI:
SZYMON KAMIŃSKI – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI
PATRYK SZYMALA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI
MACIEJ WOJCZUK – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA – NAJLEPSZY
MARCIN PIGIEL – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA
XI. DZIAŁACZ PIŁKARSKI:
ROMAN LIPIŃSKI – MKS ROGO ROGOŹNICA
ROMAN BAŃKOWSKI – NIWA ŁOMAZY
MACIEJ SYGA – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW
JERZY KWAŚNIEWSKI – KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
KRZYSZTOF GROCHOWSKI – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI
AGNIESZKA PRZEKORA – MKS VICTORIA PARCZEW
RAFAŁ GRABIŃSKI – AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA
PAWEŁ KOT – KS GROM KĄKOLEWNICA
PIOTR DAWIDZIUK – GLKS LUTNIA PISZCZAC
KRZYSZTOF SZCZĘŚNIAK – ŁSR AMPLUS ŁUKÓW
PAWEŁ DOMAŃSKI – GKS ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI
XII. SAMORZĄD MIASTO:
URZĄD MIASTA W BIAŁEJ PODLASKIEJ
URZĄD MIASTA W ŁUKOWIE
URZĄD MIASTA W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
URZĄD MIASTA I GMINY W PARCZEWIE
URZĄD MIASTA W RADZYNIU PODLASKIM
URZĄD MIASTA W STOCZKU ŁUKOWSKIM
URZĄD MIASTA W TERESPOLU
XIII. SAMORZĄD GMINA:
URZĄD GMINY W STANINIE
URZĄD GMINY W KRZYWDZIE
URZĄD GMINY W ŁUKOWIE
URZĄD GMINY W KOMARÓWCE PODLASKIEJ
URZĄD GMINY W KĄKOLEWNICY
URZĄD GMINY W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
URZĄD GMINY W ŁOMAZACH
URZĄD GMINY W RADZYNIU PODLASKIM
URZĄD GMINY W JABŁONIU
URZĄD GMINY W MILANOWIE
URZĄD GMINY W PISZCZACU
URZĄD GMINY W CZEMIERNIKACH
URZĄD GMINY W TERESPOLU
URZĄD GMINY W WISZNICACH
Powyższym nominowanym serdecznie gratulujemy.
SPONSORZY XI LETNIEJ BIALSKOPODLASKIEJ GALI PIŁKARSKIEJ:
WÓJT GMINY KOMARÓWKA PODLASKA – IRENEUSZ DEMIANIUK
BANK SPÓŁDZIELCZY W RADZYNIU PODLASKIM ODDZIAŁ W KOMARÓWCE PODLASKIEJ
BANK SPÓŁDZIELCZY W MIĘDZYRZECU PODLASKIM ODDZIAŁ W KOMARÓWCE PODLASKIEJ
GOSPODARSTWO SADOWNICZE – MONIKA I PIOTR KORSZEŃ – PRZEGALINY DUŻE GMINA KOMARÓWKA PODLASKA
SPÓŁDZIELNIA „JEDNOŚĆ” W KOMARÓWCE PODLASKIEJ
ROLNICZE ZRZESZENIE SPÓŁDZIELCZE „ROL-KĄT” W BRZOZOWYM KĄCIE GMINA KOMARÓWKA PODLASKA
GOSPODARSTWO ROLNE – MARTA I RAFAŁ GRABIŃSCY – BRZEZINY GMINA KOMARÓWKA PODLASKA
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE „AZ-BUD” – ANDRZEJ ZIENIUK – KOMARÓWKA PODLASKA
PAN KRZYSZTOF MUĆKA
KSIĄDZ ANDRZEJ BIERNAT
Lista odznaczonych:
SREBRNA ODZNAKA JUBILEUSZOWA LZPN:
MAKAREWICZ JAROSŁAW
NOGACZEWSKI RYSZARD
ŚLEDŹ IRENEUSZ
LUTY ZBIGNIEW
STANCZUK CEZARY
WASILUK MAREK
GOLIAN GRZEGORZ
POŁYNKA MATEUSZ
TUSZ MICHAŁ
MADON ZBIGNIEW
DROSIO ZBIGNIEW
ZŁOTA ODZNAKA JUBILEUSZOWA LZPN:
GRUSZKA ARTUR
DASZCZYK ANDRZEJ
RÓŻAŃSKI ROBERT
MUĆKA KRZYSZTOF
BIAŁACH EDWARD
ŁASOCHA ZOFIA
KUŹNIAK FRANCISZEK
KOSIK MACIEJ
SOBCZAK MIROSŁAW
SKWAREK ROMAN
SOBCZUK JAN
TYSZKIEWICZ ZDZISŁAW
SREBRNY MEDAL JUBILEUSZOWY LZPN:
JAKUBIEC JAN
PETRUCZENKO DARIUSZ
SMOLIŃSKI ZBIGNIEW
GRULA WIESŁAW
TUSZ JERZY
ŁUKASZUK LECH
SZCZUROWSKI ALEKSANDER
BANIAK JAN
LAMEK ZBIGNIEW
PULIK ANDRZEJ
KOCIUBIŃSKI SŁAWOMIR
BIERNAT ANDRZEJ
JANUS ZDZISŁAW
ZŁOTY MEDAL JUBILEUSZOWY LZPN:
WÓJTOWICZ WITOLD
GASIEWICZ EWARYST
MAKAREWICZ WŁADYSŁAW
KOSTJAN SŁAWOMIR
LICHOSYT ALOJZY
TRYBOŃ PRZEMYSŁAW
WACHNIK EDWARD
PETRUCZENKO JERZY
KRZYŻANOWSKI STANISŁAW
JAROSZUK MIKOŁAJ
LESIUK STANISŁAW
LASZUK ROMAN
DĘBSKI ZBIGNIEW
PAWLINA EDWARD
GRODECKI HENRYK
ODZNACZENIA HONOROWE LZPN (SREBRNE I ZŁOTE):
SREBRNA:
AGNIESZKA PRZEKORA
TOMASZ PRÓCHNIEWICZ
KONRAD KAMIL TWAROWSKI
KRZYSZTOF GROCHOWSKI
ZŁOTA:
TOMASZ BURACZEWSKI
JAROSŁAW KALENIK
MARCIN KASPROWICZ
DARIUSZ MAGIER
ROMAN LIPIŃSKI
MIŁOSZ STORTO
PRZEMYSŁAW SAŁAŃSKI
ANDRZEJ SAMSON
PRZEMYSŁAW WERESZCZYŃSKI
BRĄZOWA HONOROWA ODZNAKA PZPN:
DAMIAN PANEK
ANDRZEJ BIERNAT
SREBRNA HONOROWA ODZNAKA PZPN:
ROBERT RÓŻAŃSKI
KRZYSZTOF MUĆKA
RYSZARD NOGACZEWSKI
GRZEGORZ OSIAL
WIESŁAW RZYMOWSKI
MARIUSZ ŚLEDŹ
KONRAD GĄSIOROWSKI
DARIUSZ SOLNICA
JACEK KSIENIEWICZ
WOJCIECH SZRAM
ZŁOTA HONOROWA ODZNAKA PZPN:
MIROSŁAW WALO
JAROSŁAW MAKAREWICZ
ANDRZEJ PULIK
ALEKSANDER SZCZUROWSKI
JACEK SYRYJCZYK
ANDRZEJ ZARZYCKI
JAN BANIAK
ARTUR GRUSZKA
ANDRZEJ DASZCZYK
ROBERT FILIP
ZBIGNIEW LAMEK
JAROSŁAW ROMANIUK
MARIUSZ TARASIUK
MEDAL BRĄZOWY PZPN:
WITOLD WÓJTOWICZ
MAREK MALEŃCZUK
LECH ŁUKASZUK
MEDAL SREBRNY PZPN:
WIESŁAW GRULA
PRZEMYSŁAW TRYBOŃ
ZBIGNIEW SMOLIŃSKI
ROMAN LASZUK
MEDAL ZŁOTY PZPN:
EDWARD PAWLINA
MIKOŁAJ JAROSZUK
STANISŁAW LESIUK
MEDAL JUBILEUSZOWY 100 LECIA LZPN DLA KLUBÓW:
MEDAL SREBRNY:
DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI
SOKÓŁ ADAMÓW
UNIA KRZYWDA
AR-TIG HUTA DĄBROWA
MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA
MKS VICTORIA PARCZEW
KRZNA RZECZYCA
UNIA ŻABIKÓW
MEDAL ZŁOTY:
ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW
LKS MILANÓW
LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI
KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
PIŁKA NOŻNA MŁODZIEŻOWA:
KUJAWIAK Stanin
Za zajęcie 1 miejsca w Lidze Okręgowej Juniorów Starszych w sezonie piłkarskim 2021/2022
TWIERDZA Kobylany
Za zajęcie 1 miejsca w Lidze Okręgowej Trampkarzy Starszych w sezonie piłkarskim 2021/2022
UKS DWÓJKA Międzyrzec Podlaski
Za zajęcie 1 miejsca w Lidze Okręgowej Trampkarzy Młodszych w sezonie piłkarskim 2021/2022
MKS PODLASIE Biała Podlaska
Za zajęcie 1 miejsca w Lidze Okręgowej Młodzików Starszych w sezonie piłkarskim 2021/2022
MKS VICTORIA Parczew
Za zajęcie 1 miejsca w Lidze Okręgowej Młodzików Młodszych w sezonie piłkarskim 2021/2022
MKS PODLASIE Biała Podlaska
Za zajęcie I miejsca w I Lidze Wojewódzkiej Młodzików Starszych w sezonie piłkarskim 2021/2022
MKS PODLASIE Biała Podlaska
Za zajęcie I miejsca w Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy Starszych w sezonie piłkarskim 2021/2022
PIŁKA NOŻNA – SENIORZY
KS GROM Kąkolewnica
Za zdobycie awansu do IV Ligi w sezonie piłkarskim 2021/2022
MKS VICTORIA Parczew
Za zdobycie awansu do klasy Okręgowej
w sezonie piłkarskim 2021/2022
GKS ABSOLWENT Domaszewnica
Za zdobycie awansu do klasy Okręgowej w sezonie piłkarskim 2021/2022
GKS ARMATY Dwernicki Stoczek Łukowski
Za zdobycie awansu do klasy A w sezonie piłkarskim 2021/2022
KS MOSIR HURAGAN II Międzyrzec Podlaski
Za zdobycie awansu do klasy A w sezonie piłkarskim 2021/2022
NAGRODA SPECJALNA XI BIALSKOPODLASKIEJ LETNIEJ GALI PIŁKARSKIEJ:
JOANNA WÓJCIK – MKS ROGO ROGOŹNICA
ANDRZEJ ZIENIUK – KS AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz