Zamknij

Kiermasz, wystawa i koncerty w Radzyniu 15 VIII

23:12, 15.08.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

15 sierpnia w radzyńskim parku odbyły się wydarzenia w ramach Letniej Sceny Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

Głównymi wydarzeniami były koncerty zespołów wokalnych.

Jako pierwsi na scenie zaprezentowały się “Kumpele” z Gręzówki zaprezentowały one utwory: “Cyganeczka”, “Żeby się ludzie kochali”, “Czary-mary”, “Kozacka miłość”, “Piosenka o sąsiedzie”, “Daleka droga”.

Jako kolejni wystąpili Radzyniacy z repertuarem: ”Milion białych róż”, “Samotny leśny kwiat”, “Stoi grusza w polu”, “Zabrałeś serce moje”, “Hej z góry, z góry” z solówką Tadeusza Wiatra oraz “Na skraju lasu”.

Jako gość specjalny zaprezentowała się Bożena Karzan z Lublina prezentując publiczności: Walc z “Nocy i Dni”, “O Radzyniu”, “Życie emeryta”, “Dwa serca”, “Na polu wierzba”, “Dziś do Ciebie przyjść nie mogę”.

Na zakończenie wystąpiła kapela podwórkowa “Taaka Paka” z Parczewa. Przedstawili oni program składający się z piosenek własnych oraz coverów: “W Parczewie nie jest źle”, “Miejski Park”, “Jak zabawa to zabawa”, “Raz koniaczek, raz buziaczek”, “Nalej mi Aniele”, “U Mundzia z Krzywej”, “Gdy Miłość zapuka do drzwi”, “Kiedy będziesz zakochany”, “Na pierwszy znak”, “Może dzień, może rok”, “Za późno”, “Ja czekam pod bramą”, “Z szacunkiem Panie Feluś”, “Na błękitnym akordeonie”, “Polesia czar”.

Przez cały czas trwania koncertów można było zakupić od wystawców rękodzieło. Na stoiskach prezentowane były ręcznie robione świeczki, biżuteria, wyszywane oraz ręcznie malowane torby i plecaki oraz duży wybór dekoracji zrobionych na szydełku. Podczas wydarzenia można było obejrzeć i zakupić obrazy od Jarosława Pawełczaka.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%