Zamknij

Oliwia Wierzchowska wyróżniona na festiwalu pieśni patriotycznej

16:34, 13.10.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Oliwia Wierzchowska związana z GOK-iem w Ulanie została wyróżniona na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Pieśń Ojczyzny pełna" w Kocku.

Oliwia Wierzchowska reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Ulanie-Majoracie otrzymała  wyróżnienie na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Pieśń Ojczyzny pełna", którego organizatorem jest Dom Kultury im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Kocku. Festiwal jest imprezą cykliczną i ma charakter otwarty – mogą przystąpić do niego młodzi wokaliści w wieku 7-19 lat z całej Polski.

W tym roku młodych wokalistów w bieżącym roku oceniali dr Anna Michałowska-Kotynia (absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, pedagog w Szkole Muzycznej im. T. Szeligowskiego w Lublinie oraz wykładowca akademicki – Katedra Muzyki Jazzowej i Rozrywkowej lubelskiego UMCS) i Jan Obroślak (absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale Jazz i Muzyka Estradowa - specjalność wokalna, laureat licznych konkursów ogólnopolskich oraz uczestnik wielu warsztatów wokalnych, min. z Mieczysławem Szcześniakiem i Jakubem Badachem).

Uroczyste odczytanie festiwalowego protokołu miało miejsce podczas sobotniego koncertu "Dźwięki wolności" zorganizowanego przez dom kultury w Kocku.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%