23 maja w Radzyńskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje powiatowe Małego Konkursu Recytatorskiego.
Komisja konkursowa, w skład której weszły Małgorzata Kulikowska (przewodnicząca), Urszula Pietras i Anna Wasak, po wysłuchaniu 83 recytatorów (51 startujących w kategorii klas I-III, 22 w kategorii klas IV-VI oraz 10 w kategorii klas VII-VIII) przyznała nagrody i wyróżnienia. Podajemy poniżej wyniki.
Klasy I-III
I miejsce – Miłosz Kochnio (SP Białka), opiekun Iwona Mańko,
II miejsce – Amelia Rybicka (SP nr 2 Radzyń Podlaski), opiekun Marzenna Zielińska,
III miejsce – Julian Polkowski (ZS Ulan-Majorat), opiekun Jolanta Kożuch,
Wyróżnienie – Blanka Dawidek (SP nr 1 Radzyń Podlaski), opiekun Kinga Grzywna,
Wyróżnienie – Aleksandra Czyżak (ZPO Borki), opiekun Ewelina Gajda-Fijałek,
Wyróżnienie – Jakub Niewęgłowski (SP nr 2 Radzyń Podlaski), opiekun Beata Kamela,
Wyróżnienie – Dominik Krupa (SP nr 2 Radzyń Podlaski), opiekun Małgorzata Łukasik,
Wyróżnienia – Weronika Chamioło (ZPO Wola Osowińska), opiekun Agnieszka Chamioło,
Wyróżnienie – Michał Polkowski (GOK Ulan-Majorat), opiekun Sławomir Żyłka,
Wyróżnienie – Natalia Koczkodaj (SP nr 2 Radzyń Podlaski), opiekun Anna Iwaniuk.
Klasy IV-VI
I miejsce – Hubert Gaweł (SP nr 2 Radzyń Podlaski), opiekun Elżbieta Żukiewicz,
II miejsce – Michał Osipiuk (SP Żakowola Poprzeczna), opiekun Anna Dmitruk,
III miejsce – Julia Drozdek (SP nr 2 Radzyń Podlaski), opiekun Elżbieta Żukiewicz,
Wyróżnienie – Maja Polkowska (GOK Ulan-Majorat), opiekun Sławomir Żyłka,
Wyróżnienie – Przemysław Zienkiewicz (GOK Ulan-Majorat), opiekun Sławomir Żyłka,
Wyróżnienie – Julia Skowron (ZPO Borka), opiekun Karolina Sałata.
Klasy VII-VIII
I miejsce – Wiktor Tomczyk (SP nr 2 Radzyń Podlaski), opiekun Irma Wierzchowska,
II miejsce – Zuzanna Mateusiak (SP Wola Osowińska), opiekun Małgorzata Caban,
III miejsce – Monika Celińska (SP Turów), opiekun Dorota Gorzelnik,
Wyróżnienie – Zuzanna Toczyńska (ZPO Borki), opiekun Karolina Sałata,
Wyróżnienie – Wiktoria Czyżak (ZPO Borki), opiekun Karolina Sałata,
Wyróżnienie – Krystian Wierzbicki (SP Paszki Duże), opiekun Adam Świć.
Oprócz tego komisja przyznała 3 nominacje do finału wojewódzkiego 41. Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się w dniach od 6 do 8 czerwca w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie. Otrzymali je:
- Hubert Gaweł (SP nr 2 Radzyń Podlaski), opiekun Elżbieta Żukowicz,
- Wiktor Tomczyk (SP nr 2 Radzyń Podlaski), opiekun Irma Wierzchowska,
- Zuzanna Mateusiak (SP Wola Osowińska), opiekun Małgorzata Caban.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz