Zamknij
REKLAMA

Koncert Olgi Bończyk w Radzyniu

06:05, 01.08.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

31 lipca odbył się kolejny koncert w ramach Letniego Grania 2022. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiła Olga Bończyk w swoim recitalu. Z powodu deszczu wydarzenie nie odbyło się (jak poprzednie koncerty z tego cyklu) na Placu Wolności, tylko zostało przeniesione do sali kameralnej domu kultury.

Koncert obejmował piosenki zarówno autorskie jak i covery znanych polskich gwiazd takich jak Irena Santor, Bogusław Mec, Anna Maria Jopek, Anny Jantar czy Natasza Zylska.

Zgromadzeni słuchacze mogli usłyszeć z między innym takie piosenki jak : "Paroles" przetłumaczone na język polski przez Wojciecha Młynarskiego, "Jej portret", "Życie taka gra", "Moja mama" napisana przez aktorkę ze szczególną dedykacją dla jej rodziców, "Dwa serduszka cztery oczy", "Tyle słońca w całym mieście", "Kasztany", "Remedium" czy "Walc" z filmu "Noce i dnie". Wydarzenie zakończyły gromkie oklaski oraz występ bisowy z utworem "Wystarczy być".

Pomiędzy poszczególnymi utworami wokalistka zdradziła anegdoty związane między innymi z serialem "Na dobre i na złe" oraz rolą anestezjolog Edyty Kuszyńskiej, w którą tam się wcielała. Mówiła też o wspólnych występach z Ireną Santor czy o aktualnym projekcie, w którym nagrywa materiał na płytę, śpiewając na niej a capella 6 głosów.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

wieśmakwieśmak

5 1

Mazurek Robert i sie dzieje !!! 10:22, 01.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WiejskiWiejski

2 0

Panie Robercie jakby do Radzynia przybyło DeMono lub zespół IRA byłoby cudownie . Kto wie może e przyszłym roku...
16:05, 01.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%