Zamknij

Koncert Jacka Borkowskiego w Radzyniu

06.05, 13.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

12 sierpnia w sali kameralnej domu kultury odbył się kolejny koncert w ramach Letniego Grania 2022 organizowanego przez Radzyński Ośrodek Kultury. Przed mieszkańcami wystąpił Jacek Borkowski, aktor filmowy, teatralny oraz wokalista.

Rozpoczęciem koncertu, powitania zgromadzonych w sali oraz przedstawienia gościa dokonał dyrektor ROK.

Jacek Borkowski w swoim recitalu wykonał zarówno piosenki, które były coverami tłumaczonymi na język polski, jak też swoje autorskie utwory.

Recital uświetniły także piosenki takie jak "Żyłem jak chciałem" (przetłumaczona wersja piosenki "My way"), "Jak pan to robi?" Wojciecha Młynarskiego, piosenkę z czołówki serialu "Świata według Bundych" czy humorystyczny utwór "Flecik". Aktor również wraz z publicznością wykonał piosenkę o różach po francusku. Do wspólnego występu zaprosił panią Barbarę z publiczności, wykonując z nią utwór: "Już nie zapomnisz mnie".

Na zakończenie koncertu Jacek Borkowski wykonał piosenkę "Gdy odejdę jutro tam…" zadedykowaną żonie oraz kilka ballad.

Pomiędzy utworami aktor zaprezentował krótkie przerywniki humorystyczne i kabaretowe, między innymi monolog o wyjściu do klubu z żoną Celiną napisany przez Juliana Tuwima. Zdradził też kulisy dostania roli Franka Sinatry w musicalu oraz przybliżył postać postać gwiazdy.

Wydarzenie zakończył bis artysty. Po gromkich brawach aktor zaśpiewał piosenkę z dedykowaną wszystkim kobietom o tytule: "Masz coś w uśmiechu". Po tym ostatnim występie chętni mogli nabyć płyty oraz uzyskać podpisanie ich autografem.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%