Zamknij

Wystawa rysunków Igi Botwiny "Twarzą w twarz"

21.42, 30.09.2022 . Aktualizacja: 21.42, 30.09.2022
Skomentuj
REKLAMA

30 września w radzyńskiej galerii "Oranżeria" odbył się wernisaż "Twarzą w twarz", na którym zaprezentowano prace wykonane przez Igę Botwinę.

Uroczystego otwarcia wystawy dokonał wraz z artystką Arkadiusz Kulpa - dyrektor radzyńskiej galerii.

Na wystawie zaprezentowane zostały portrety i karykatury wykonane za pomocą miękkich ołówków oraz rozcierania ich dla uzyskania efektu rozbłysków światła. Jak zdradziła sama artystka, najtrudniejszym elementem w rysowaniu postaci są oczy oraz uchwycenie w nich emocji.

Tytuł wystawy "Twarzą w twarz" nawiązywał zarówno do artystki jak i osób przybyłych na wystawę. Iga zaprezentowała w jednej z gablot swój autoportret a większość przybyłych gości mogła odnaleźć swoje podobizny, co symbolicznie stawiało niektórych twarzą w twarz ze sobą.

Iga Botwina urodziła się 2 marca 1995 roku. Od urodzenia mieszka w Branicy Radzyńskiej Kolonii. Ukończyła liceum o profilu ekonomiczno-administracyjnym w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu. Prywatnie pasjonuje się motoryzacją oraz uwielbia wszystkie zajęcia manualne począwszy od makijażu przez torty a kończąc na rysunku. Swoimi pracami na bieżąco dzieli się na Facebooku (na profilu "Iga Botwina") oraz Instagramie (na profilu "boti.art").

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%