Zamknij

Koncert Zbigniewa Zamachowskiego w Radzyniu

06.00, 22.10.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

21 października w radzyńskiej sali widowiskowo-kinowej recital Zbigniewa Zamachowskiego otworzył 27. Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Autorską "Oranżeria 2022", której tegorocznym hasłem są: "Mężczyźni". Na scenie wraz ze Zbigniewem Zamachowskim wystąpił kompozytor i pianista Roman Hudaszek.

Zaproszonych gości oraz wszystkich przybyłych na koncert powitał dyrektor ROK, po czym krótko przedstawił postać Zbigniewa Zamachowskiego. Uroczystego rozpoczęcia tegorocznej edycji Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Autorską „Oranżeria 2022” dokonał burmistrz Radzynia.

Na scenie rozbrzmiały zarówno utwory autorskie gwiazdy jak i kompozycje między innymi Stinga, Jeremiego Przybory i Grzegorza Wasowskiego czy Piotra Bukartyka. Przeplatane zostały one anegdotami i historiami z życia zarówno Zbigniewa Zamachowskiego jak i jego kolegów aktorów.

We wspólne śpiewanie chętnie włączała się publiczność a recital zakończyły gromkie owacje na stojąco, po których Zbigniew Zamachowski wraz z towarzyszącym mu Romanem Hudaszkiem wykonali bisową piosenkę - kołysankę na pożegnanie z publicznością.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

polapola

1 0

Brawo dyrektor Mazurek za "Oranżerię" !!!! 13:55, 24.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%