Fotorelacje

Zamknij
12:25, 16.06.2015
Sobota 13 czerwca zapisze się w historii pływalni "Agua-Miś` bardzo wyjątkowo. Po prawie 3 - letniej działalności, w czasie której bardzo intensywnie prowadzono szkolenie dzieci i młodzieży nadszedł czas na organizację Mistrzostw Radzynia Podlaskiego. Takie mistrzostwa zawsze są najważniejszą pływacką cykliczną imprezą w każdym mieście i miejmy nadzieję, że zapiszą się także w kalendarzu imprez sportowych Radzynia. Główną radzyńską "siłą" byli oczywiście zawodnicy MULKS Technik Orion działającego przy radzyńskim ZSP, ale nie brakowało także pływackich samouków, wychowanków radzyńskich szkółek pływackich czy też pasjonatów tego sportu, którzy chcieli spróbować swych sił w rywalizacji z zawodnikami z innych miejscowości lub po prostu poczuć smak pływackiej adrenaliny. Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim, ale bardzo wyjątkowe podziękowania należą się Annie Egier i Sylwestrowi Oksiejukowi, których zaproszono do pełnienia funkcji sędziów głównych. Wraz z pracownikami MOSiR i grupą wolontariuszy podjęli się trudnego zadania przeprowadzenia zawodów w 23 kategoriach i mimo kilku drobnych "niedociągnięć" można uznać, że zawody były imprezą bardzo udaną. Mistrzostwa zorganizowano przy pomocy finansowej Miasta Radzyń Podlaski. Najlepsze wyniki tych zawodów będą oficjalnymi rekordami pływalni ?Aqua-Miś" i będą traktowane bardzo wyjątkowo. Będzie je można zobaczyć w gablocie na pływalni. Już teraz organizatorzy Mistrzostw Radzynia w Pływaniu zachęcają do jeszcze większej pracy i bicia tych rekordów w następnej takiej imprezie.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz