Fotorelacje

Zamknij
07:10, 30.09.2020
Od 2 grudnia 2019 r. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim realizuje projekt "Polski ZŁOTY ma sto lat!". Projekt ten, o wartości 11 800 zł., powstał w ramach programu edukacji ekonomicznej. Termin jego zakończenia - 31 października 2020 r.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz