W przedświątecznym czasie uczniowie SP w Białej wzięli udział w uroczystych i barwnych inscenizacjach szkolnych Jasełek.Dzieci z Oddziałów Przedszkolnych pod kierunkiem pań Małgorzaty Łuba i Marty Zając w montażu słowno-muzycznym przedstawiły najważniejsze zwyczaje bożonarodzeniowe.
Wspólne kolędowanie z rodzicami i składanie życzeń wprowadziły wszystkich w ten szczególny czas radości i życzliwości. W Szkole Podstawowej uczniowie klasy VII zaprezentowali Jasełka pełne refleksji i wartości tj. miłość, dobroć, które dla ludzi powinny być zawsze ważne. W tradycyjne sceny przy stajence wpleciono życie współczesnej rodziny, która na czas Świąt Bożego Narodzenia koncentruje się na relacjach międzyludzkich.Część artystyczna została przygotowana przez panie Elżbietę Jurkowską i Monikę Lipską-Zientara.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz