Zamknij

Zderzenie z łosiem w Puławach

23.48, 15.05.2021 J.K Aktualizacja: 23.49, 15.05.2021
Skomentuj
REKLAMA

Do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem łosia doszło w Puławach na ulicy Żyrzyńskiej. Zwierzę nagle wybiegło z lasu, doprowadzając do zderzenia z audi jadącym w stronę Puław. Obrażenia, których doznał kierujący samochodem na szczęście okazały się niegroźne. 29-latek był trzeźwy.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po południu, na ulicy Żyrzyńskiej w Puławach. Kierujący audi jechał w stronę Puław. W pewnym momencie, z lasu znajdującego się po prawej stronie drogi, wprost pod samochód wybiegł łoś. Doszło do zderzenia. Zwierzę uderzyło w przednią szybę pojazdu.

Kierowca audi, 29 latek z gminy Końskowola może mówić o wielkim szczęściu gdyż największa siła uderzenia skumulowała się na prawej i środkowej części szyby. Mężczyzna doznał ogólnych potłuczeń. Rany spowodowane przez rozbite szkło okazały się niegroźne. Był trzeźwy.  Łoś nie przeżył spotkania z pojazdem.

Pamiętajmy, że dzikie zwierzęta potrafią nagle wtargnąć na jezdnię, która przecina ich utarte ścieżki i trasy. Wiele zwierząt w starciu z samochodami ginie na drogach, tak jak było tym razem. Zniszczeniom ulegają pojazdy, ranni zostają ludzie podróżujący samochodami. Dbajmy o bezpieczeństwo na drodze, zachowujmy czujność za kierownicą i nie lekceważmy znaków ostrzegających przed zwierzętami leśnymi.

Tekst i zdjęcie: Policja

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%