Zamknij

Interwencje strażaków na początku czerwca

15:00, 08.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W pierwszym tygodniu czerwca strażacy uczestniczyli w szeregu akcji.

1 czerwca (poprzednia środa) 4 zastępy strażaków gasiły pożar w kotłowni Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Lubelskiej w Radzyniu.

3 czerwca (piątek) wieczorem (koło 18:00)  zawodowi strażacy z Radzynia, wsparci przez OSP z Żabikowa, gasili w Siedlanowie pożar instalacji elektrycznej w kombajnie zbożowym.

Następnego dnia rano (w sobotę 4 czerwca około 8:30) strażacy wespół z pracownikami pogotowia energetycznego wkładali z powrotem do gniazda dwa młode bociany, które z niego wypadły. Wydarzenie miało miejsce w Walinnie (gm. Komarówka Podlaska).

Zaledwie kilka godzin później (w sobotę 4 czerwca około 11:30) strażacy mieli interwencję w samym Radzyniu na ul. Ostrowieckiej. Była to wspólna akcja straży, policji i Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych. Strażacy pomogli pracownikowi PUK dostać się do jednego z mieszkań w celu umożliwienia usunięcia awarii sieci wodociągowej.

Przedwczoraj (w poniedziałek 6 czerwca) około 21:40 strażacy gasili pożar słomy przy drodze w Bojanówce (gm. Wohyń).

Wczoraj (we wtorek 7 czerwca) strażacy wyjechali na interwencję w związku z wypadkiem, jaki miał miejsce w Stasinowie przy drodze krajowej nr 63. Motocyklista wjechał do przydrożnego rowu. Obok strażaków na miejscu zjawiła się też policja oraz oczywiście karetka pogotowia ratunkowego.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%