Zamknij

Kobieta pobita na śmierć

06:00, 26.07.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Radzyńscy policjanci zatrzymali 29-latka, który podczas awantury pobił swoją 32 letnią partnerkę. Kobieta niestety zmarła. W chwili zatrzymania 29 latek miał blisko 2 promile alkoholu. Wczoraj został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W miniony piątek dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o śmierci 32-letniej kobiety, Zgłaszającym był jej parter. Policjanci, skierowani na miejsce  ustalili, że kobieta ma obrażenia ciała do których mogły przyczynić się osoby trzecie. W związku z tym obecny na miejscu konkubent został zatrzymany. 29-letni mieszkaniec gminy Siemień miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Jak ustalili policjanci,  pomiędzy nim a kobietą, doszło do awantury, a następnie do rękoczynów. Po przebudzeniu się rano znalazł nieżywą kobietą.

Decyzją Sądu Rejonowego w Radzyniu Podlaskim na wniosek Prokuratura Rejonowego z Radzynia Podlaskiego, 29-letni mężczyzna został wczoraj tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

aspirant Piotr Woszczak

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%