Zamknij

Interwencje strażaków w drugiej połowie lipca

06.00, 05.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

W drugiej połowie lipca doszło do szeregu interwencji strażaków.

16 lipca odbyła się nietypowa akcja strażaków. Zabezpieczali oni mianowicie miejsce lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabierał poszkodowanego z Bezwoli (gm. Wohyń). Wyjechali na akcję o 9:50.

22 lipca strażacy pomogli w Turowie (gm. Kąkolewnica) młodemu bocianowi, który wypadł z gniazda. Wyjechali na tę akcję o 10:18.

23 lipca doszło do pożaru części garażowej budynku gospodarczego w Kępkach w gm. Ulan-Majorat. Strażacy wyjechali gasić ten pożar o 16:26. W akcji wzięli udział strażacy-zawodowcy z Radzynia oraz ochotnicy z OSP z Sętek, z Soboli, z Zakrzewa i z Domaszewnicy.

25 lipca doszło do pożaru nieskoszonego zboża i słomy w Kolonii Domaszewskiej w gm. Ulan-Majorat. Strażacy wyjechali na akcję o 16:35.

26 lipca strażacy wyjechali, by zabezpieczać miejsce wypadku w Tchórzewie.

29 lipca ponownie strażacy zabezpieczali miejsce wypadku, tym razem w Brzozowicy Dużej (gm. Kąkolewnica), gdzie ciężarówka miała kolizję z drzewem.

30 lipca doszło do pożaru obory i budynku gospodarczego w Ossowie (gm. Wohyń). Strażacy wyjechali na akcję o 15:17.

31 lipca strażacy zabezpieczali miejsce wybuchu gazu w domu mieszkalnym w Starej Wsi. Wyjazd na akcję nastąpił o 7:59. Obok zawodowców z Radzynia byli też na miejscu ochotnicy z OSP w Borkach.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%