Zamknij

Śmiertelny wypadek w Paszkach Małych

17.43, 20.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj wieczorem w Paszkach Małych na drodze krajowej nr 19 kierujący samochodem ciężarowym marki Man potrącił mężczyznę idącego środkiem jezdni. Niestety 47-letni pieszy w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 20:00 w Paszkach Małych na drodze krajowej numer 19. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Man wraz z cysterną przewożącą gaz potrącił pieszego poruszającego się środkiem jezdni. Ciężarówką kierował 31-letni obywatel Ukrainy. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy.

Pieszy, 47-letni mieszkaniec gminy Borki w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu wypadku drogowego. Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych.

31-latek w wyniku wypadku zjechał do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenia się zespołu pojazdów. Przez dłuższy czas trwały utrudnienia na drodze krajowej.

Porządkowanie miejsca wypadku utrudniało i komplikowało to, iż w cysternie był propan. W związku z tym w działaniach mających na celu wydobycie przewróconej ciężarówki z rowu brała udział wzięła specjalistyczna grupa chemiczno-ekologiczna z Białej Podlaskiej. Na miejsce zdarzenia przybył st. bryg. Tomasz Podkański, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej wraz z grupą operacyjną. Pojazd wydobyto, nie powodując rozszczelnienia cysterny.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%