Zamknij

Interwencje strażaków w pierwszej połowie lutego

. 06:01, 19.02.2023 Aktualizacja: 21:41, 20.10.2025
Skomentuj Interwencje strażaków w pierwszej połowie lutego

W pierwszej połowie lutego miało miejsce kilka interwencji strażaków.

3 lutego o 17:09 strażacy wyjechali gasić płonący... toi-toi w parku miejskim w Radzyniu. Ktoś go podpalił.

9 lutego o 9:49 strażacy wyjechali na akcję w Świerżach, gdzie doszło do pożaru kotłowni. Obok zawodowców akcji brali też udział ochotnicy z OSP z Wohynia i z OSP z Suchowoli.

Następnego dnia - 10 lutego - strażacy zabezpieczali miejsce wypadku kolejowego. W Lisiowólce pociąg zderzył się z leżącym na torach betonowym słupkiem. Wyjazd na akcję nastąpił o 20:11. Obok zawodowców brali w niej udział też ochotnicy z Wohynia i Bezwoli.

12 lutego o 7:38 strażacy wyjechali na akcję do Kolonii Domaszewnicy, gdzie quad wjechał tam w ogrodzenie. W akcji obok zawodowców brali udział też ochotnicy z Soboli i z Domaszewnicy.

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%