Dziś rano na ul. Międzyrzeckiej w Radzyniu wybuchł pożar samochodu dostawczego. Strażacy wyjechali na akcję gaśniczą o 9:23. Obok zawodowej straży uczestniczyła w niej także OSP z Branicy Radzyńskiej Kolonii.
radz.11:22, 22.09.2024
Trochę to dziwne i nie ekonomiczne, angażować ochotników z Branicy, kiedy w odległości kilkuset metrów od wypadku ma siedzibę powiatowa i ochotnicza komenda straży pożarnej w Radzyniu z wieloma bojowymi pojazdami.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz