Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij

Policjanci szukają świadków wypadku na ul. Wisznickiej

komisarz Piotr Mucha 12:22, 06.12.2025 Aktualizacja: 12:21, 06.12.2025
Skomentuj

Policjanci z radzyńskiej jednostki poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 24 października b.r. około godziny 17:25 w w Radzyniu Podlaskim na ulicy Wisznickiej. Wówczas kierujący samochodem osobowym marki Audi A3, potrącił pieszą, która przechodziła przez jezdnie na przejściu dla pieszych. Świadkowie tego wypadku oraz osoby, które w tym czasie poruszały się ulicą Wisznicką pojazdami wyposażonymi w rejestratory jazdy proszone są o zgłoszenie się do KPP w Radzyniu Podlaskim.

Przypomnijmy, do tego wypadku doszło 24 października b.r. około godziny godziny 17:25 w Radzyniu Podlaskim na ulicy Wisznickiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A3, 37-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski, potrącił pieszą, która przechodziła przez jezdnie na przejścia dla pieszych.

W wyniku potrącenia 64-letnia piesza, mieszkanka Radzynia Podlaskiego doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

Osoby, które były świadkami tego wypadku bądź osoby które poruszały się w tym czasie ulicą Wisznicką pieszo lub pojazdami wyposażonymi w rejestratory jazdy, proszone są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem tel. 47 814 22 03.

komisarz Piotr Mucha

(komisarz Piotr Mucha)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%