Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Potrącenie rowerzysty na ul. Wyszyńskiego

komisarz Piotr Mucha 11:39, 10.12.2025 Aktualizacja: 11:37, 10.12.2025
2

Ustalamy okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Radzyniu Podlaskim na ulicy Wyszyńskiego. Kierująca samochodem osobowym marki Volvo potrącił rowerzystę, który przejeżdżał przez przejście dla pieszych. W wyniku wypadku 14-letni cyklista doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Radzyniu Podlaskim na ulicy Wyszyńskiego kilka minut przed godziną 9:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 14-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego jadąc rowerem po chodniku wjechał na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód marki Volvo. Autem kierowała 41-letnia mieszkanka gminy Kąkolewnica. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Zarówno 41-latka kierująca Volvem jak też kierujący jednośladem byli trzeźwi. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Pamiętajmy, że rowerzyści, motocykliści i piesi to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. W samochodzie kierowcę i pasażerów chronią pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne i karoseria pojazdu. Kierujący jednośladami na takie zabezpieczenia liczyć nie mogą. Nawet podczas jazdy z niewielką prędkością kierujący jednośladem podczas zderzenia z pojazdem może zostać poważnie ranny.

komisarz Piotr Mucha

(komisarz Piotr Mucha)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

rad.rad.

0 0

Nie powinien ten chłopak zejść z roweru i go przeprowadzić przez pas ?

14:29, 10.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

waltwalt

1 0

Na ulicy Partyzantów bardzo ruchliwej ze względu na duży zakład ciastkarski przez niemal cały dzień i każdą moc stoją na jezdni dwa auta , które hamują ruch szczególnie kiedy kończy się zmiana w Ciastkarni. Do kiedy radny i dzielnicowy z tej ulicy będą tak bezradni .

07:41, 11.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%