Zamknij

Znaleziona gotówka na policji

11:45, 04.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Wzorową postawą wykazała się 70-letnia mieszkanka gminy Radzyń Podlaski. Kobieta poinformowała mundurowych o znalezieniu pieniędzy. Leżącą na jezdni gotówkę seniorka znalazła na jednej z ulic. Pieniądze przekazała mundurowym prosząc o odnalezienie właściciela zguby.

Do funkcjonariuszy radzyńskiej komendy zgłosiła się 70-letnia kobieta, która przyniosła pieniądze.  Jak powiedziała, gotówkę  znalazła na jednej z ulic w Radzyniu Podlaskim. Seniorka przekazała znalezisko mundurowym prosząc o odnalezienie właściciela.

Policjanci poszukują osoby, która zgubiła pieniądze. Właściciel proszony jest o kontakt z młodszym aspirantem Mariuszem Wierzchowskim, dzwoniąc pod numer telefonu 47 81 422 13 lub 734 407 371. Będzie poproszony o wyjaśnienie wszystkich okoliczności zagubienia, w tym podanie waluty i sumy zagubionych pieniędzy.

Przypominamy, że znalezione pieniądze oraz przedmioty posiadają właściciela. Nieoddanie znalezionej rzeczy jest przestępstwem określanym prawnie jako przywłaszczenie, za co grozi odpowiedzialność karna.

aspirant Piotr Mucha

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%