Zamknij

Bracia odpowiedzą za rozbój

18:00, 16.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Do tymczasowego aresztu na 3 miesiące trafili dwaj bracia w wieku 18 i 25 lat. Podejrzani są o dokonanie rozboju na swoim sąsiedzie. Sprawcy włamali się do jego domu, a następnie pobili go i zabrali mu butelkę wódki, paczkę papierosów i 20 złotych.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na terenie jednej z miejscowości w gminie Ulan-Majorat. Policjanci radzyńskiej jednostki otrzymali zgłoszenie, że dwaj mężczyźni włamali się do domu 58-latka, a następnie go pobili. Mężczyźni zabrali butelkę wódki, paczkę papierosów i 20 złotych, a następnie uciekli z miejsca.

Mundurowi w tej sprawie zatrzymali dwóch braci w wieku 18 i 25-latka z gminy Ulan-Majorat, którzy trafili do policyjnego aresztu. Obaj byli pijani. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie im zarzutu rozboju.

Wczoraj decyzją Sądu Rejonowego w Radzyniu Podlaskim obaj zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy. Z ustaleń mundurowych wynika, że 18- i 25-latek bili i kopali po całym ciele 58-letniego sąsiada, a straszy z nich dodatkową podduszał pokrzywdzonego.

Zgodnie z kodeksem karnym rozbój to przestępstwo, za które grozić może kara do 12 lat pozbawienia wolności.

aspirant Piotr Mucha

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%