Zamknij

Jubilatka okradziona przez współbiesiadnika

10:37, 13.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Zarzut kradzieży usłyszał 24-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski. Mężczyzna ukradł 2300 złotych, należące do jego przyjaciółki, z którą razem świętował jej urodziny. Policjanci odzyskali część skradzionej gotówki. Teraz za swoje postępowanie 24-latek odpowie przed sądem.

Do zdarzenia w nocy z 4 na 5 maja w miejscowości Stasinów. 24-letni mężczyzna wykorzystując upojenie alkoholowe swojej przyjaciółki, z którą razem świętował jej urodziny, dokonał kradzieży jej pieniędzy. Mężczyzna wykorzystał fakt, że kobieta w trakcie wspólnej imprezy wyszła na zewnątrz domu, pozostawiając torebkę, w której znajdowały się pieniądze. Łupem padło 2300 zł.

Radzyńscy kryminalni wykonując czynności w tej sprawie ustalili sprawcę kradzieży, a także odzyskali część skradzionych pieniędzy w kwocie 1100 złotych. Gotówka ukryta była przez sprawcę w innym budynku. 

24-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%