Zamknij

Antyszczepionkowiec w ciężkim stanie. "10 dni podróży ku bramom piekieł"

10:25, 09.12.2021 | D.W.
Skomentuj Fot. Daniel Wiśniewski/Screen Youtube
REKLAMA

Bloger zachorował na koronawirusa. W sieci poinformował o ciężkim przebiegu COVID-19. "Było już bardzo źle i nie jest dobrze, ale byłem już w stanie krytycznym" - powiedział.

Gerald "Kruca Fux" Wolski to prowadzący kanał TvTube.pl. Mężczyzna od dłuższego czasu znany jest przede wszystkim z negowania słuszności szczepień na koronawirusa i zagrożeń z tym związanych.

Ostatnimi czasy niestety zachorował, o czym poinformował w sieci.

- Cóż mogę, kochani, powiedzieć. Nigdy nie negowałem istnienia COVID-a. Ale zawsze wydawało mi się, że kogo, jak kogo, ale mnie to ominie. Że jak już mnie dopadnie, to przejdę go bezobjawowo albo z lekkim katarkiem... Ale tak się nie stało...

- napisał Gerald "Kruca Fux" Wolski.

Jak informuje Wirtualna Polska, mężczyzna otarł się o śmierć. Mówił, że gdyby nie lekarze ze szpitala w Zakopanem, mógłby już nie żyć.

- Tak - było już bardzo źle i nie jest dobrze, ale byłem już w stanie krytycznym... Bezdechy... Duszności... Utraty przytomności do tego stopnia, że odcinało mnie na klika godzin po to, żeby przebudzić się i stracić przytomność na nowo - informuje Wolski.

Popularny bloger dodaje też, że mimo jego poglądów, w szpitalu należycie o niego zadbano.

- 10 dni piekła, 10 dni strachu i życia - a właściwie wegetowania w świadomości, że kolejna utrata przytomności może być tą ostatnią i tylko wąskie grono przyjaciół i rodziny okazało współczucie - dodał.

Mężczyzna wciąż jest jednak zdania, że każdy w kwestii szczepień powinien mieć prawo wyboru. Jak informuje WP, zaapelował także o to, aby szanować ludzi pracujących w szpitalach.

- Wiecie kiedy zmienicie zdanie? Jak staniecie na krawędzi życia tak, jak stanąłem ja. I nie wstydzę się o tym pisać. Mam nadzieję, że stąd wyjdę. Mam uszkodzenia na płucach, nerkach, reszta wyjdzie w praniu. I trzymajcie kciuki za Edytę… Mamę moich dzieci, która równie krytycznie przechodzi COVID! - napisał na koniec Wolski.

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%