5 grudnia w hali ZSP odbyły się Mikołajki miejsko-gminne. Moc atrakcji jakie przygotowali organizatorzy imprezy, czyli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, przyciągnęła ogromną liczbę dzieci wraz z rodzicami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
2015-12-08 09:05:16