W miniony piątek, 19 maja Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy zaprosił zgromadzonych na zakończenie jubileuszu 40-lecia na zwiedzanie placówki i sympatyczne spotkanie przy suto zastawionym stole.
Goście mogli podziwiać prace uczniów i dyplomy za szeroki wachlarz ich osiągnięć i talentów. Dyrektor SOSW, Małgorzata Popek częstowała także jubileuszowym tortem.Do naszego, na poły "dziennikarskiego" stolika przysiedli się znajomi nauczyciele ośrodka. Jubileusz był okazją do wspomnienia ich lat pracy -trudnej, wyczerpującej, ale przynoszącej wielką satysfakcję. Słuchałem o wzruszającej wdzięczności wychowanków, ich postępach. O poświęceniu, które przynosi sens.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz