To słowa piosenki, które dzieci dla swoich ukochanych mamuś śpiewają z wielką radością szczególnie 26 maja. Na co dzień i od święta niezastąpiona. Jest wsparciem w różnych chwilach życia, tych trudnych i tych najszczęśliwszych. To naturalne, że wchodzi się do domu i Ona tam jest.
W ten najpiękniejszy dzień, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zakrzewie zaprezentowały mamom popis swoich artystycznych umiejętności. Gromkim "Sto lat" przywitały wchodzące mamy. Pani dyrektor Dorota Wysokińska przywitała gości i złożyła życzenia. Najmłodsi, czyli przedszkolaki wraz ze swoimi paniami Łoniewską Katarzyną i Wierzchowską Anną przygotowały piosenki i wierszyki o tematyce wiosennej, których głównym bohaterem była oczywiście mama.
Klasa II i III wystawiła "Bajkę trochę współczesną o Jasiu i Małgosi i Czerwonym Kapturku". Cennych wskazówek w adaptacji tej sztuki udzielały panie - Anna Siczek i Aneta Jurek.
Klasa IV-V deklamowała piękne wiersze, śpiewała wzruszające piosenki oraz pełne humoru skecze o pomocy dzieci rodzicom.
Najstarsi uczniowie najlepiej czują się w tańcach. Wobec tego pokazali to, co umieją najlepiej. Po lekcjach sami ćwiczyli układ taneczny. Wykonali go pięknie, równiutko, z wdziękiem. Mamy były zachwycone swoimi pociechami. Ze wzruszeniem i dumą każda podziwiała wyczyny córki lub syna. Na koniec wszyscy przeszli do stołówki, gdzie na pięknie nakrytych stołach czekało pyszne ciasto i kompot. Takie wspólne chwile pozwalają na integrację całej społeczności szkolnej.
Danuta Domańska Guz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz