Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Święto Plonów w Kąkolewnicy

RadzynInfo 11:00, 18.09.2018 Aktualizacja: 13:56, 20.10.2025
Skomentuj

W minioną niedzielę, w Kąkolewnicy odbyły się dożynki gminno-parafialne. Święto wdzięczności za tegoroczne plony rozpoczęła Msza św. w kościele parafialnym w samo południe. Po ceremoniale dożynkowym przez mieszkańcami i gośćmi zaprezentowały się: dziecięcy zespół tańca ludowego, gminne zespoły ludowe.

Nie lada atrakcją były zawody strongman. Na scenie wystąpili również : białoruski zespół "Bursztyn"  oraz discopolowe V-Dance i Masza. Dzieci mogły poszaleć na wesołym miasteczku, dorośli podziwiać wystawę koła łowieckiego "Knieja".
(RadzynInfo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%