Rada Rodziców Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim zaprasza na 3 spektakle charytatywne p. t. "Śnieżka". Odbędą się w czwartek 25 czerwca w sali widowiskowo-kinowej w Oranżerii. Pierwszy rozpocznie się o 10.00, drugi - o 12.00, trzeci - o 18.00 Dochody z biletów będą przeznaczone dla cel charytatywny - wsparcie Liliany Rutkowskiej. Bilet kosztuje 30 zł.
Uwaga! Bilety sprzedawane są tylko na spektakl zaczynający się o godzinie 18.00. Na spektakle zaczynające się o godz. 10.00 i 12.00 obowiązuje rezerwacja telefoniczna pod nr tel. 501 011 527.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz