Boże Narodzenie to czas radości i wspólnego świętowania. Społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II zgromadziła się na przedstawieniu bożonarodzeniowym.
W montażu słowno - muzycznym uczniowie podjęli temat otwartości na innych, wybaczania oraz wyjaśnili symbolikę stajenki. Młodzi artyści złożyli obecnym życzenia zdrowia, radości oraz obfitości łask Bożych. Do zgromadzonych słowa skierował ksiądz Grzegorz Suwała. W swoim wystąpieniu przypomniał, że młodzi ludzie są nadzieją i przyszłością naszej Ojczyzny. Zwrócił uwagę, aby w codziennym pośpiechu nie zapomnieć o drugim człowieku.
Pani dyrektor Grażyna Dzida podziękowała występującej młodzieży oraz nauczycielom, którzy przygotowali uroczystość. Podkreśliła też wagę gestu dzielenia się opłatkiem. Życzenia błogosławionych, pełnych ciepła rodzinnego świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku pełnego sukcesów za pośrednictwem młodzieży przekazała rodzinom uczniów i pracowników szkoły. Uroczystość zakończyło wspólne kolędowanie.
Zdj. ZSP
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz