Zamknij
REKLAMA

Radna Bożena Lecyk apeluje o uporządkowanie parku

15:12, 13.10.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Na ostatniej sesji Rady Miasta radna Bożena Lecyk apelowała o uporządkowanie parku. Mówiła o potrzebie pomalowania i zabezpieczenia parkowych ławek. Szczególną uwagę o znajdujący w parku staw. Radna powiedziała, że domek dla łabędzi "zginął w tym gąszczu traw i trzcin, które tam wyrosły".  Mówiła o tym, że widziała kiedyś piękne zdjęcie zrobione właśnie w październiku tej części parku, w tym domkowi. Radna dodała, że wielu mieszkańców Radzynia chciałoby, aby ta część parku była uporządkowana. "(...) przynajmniej zadbajmy o to, żeby z tego parku można było korzystać. (...) Serdecznie proszę w imieniu mieszkańców o zwrócenie uwagi właśnie na utrzymanie tego porządku w parku" - mówiła radna.

Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć z parku (w tym zdjęć stawu) wykonanych przez naszą reporterkę w ostatnią sobotę (9 października). Przypominamy ponadto opublikowany na naszym portalu 2 lata temu artykuł związany z tematem.

https://radzyninfo.pl/pl/11_wiadomosci/198359_miasto-rezygnuje-z-kolejnego-miliona.html

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

radzyniak 5 radzyniak 5

2 2

zajmujecie się takimi bzdetami i promocją tej pani a nie zauważyliście wielkiego wydarzenia(większości zdarza się raz na całe życie ) jak konsekracja kościoła św Anny ? oj Jozwa,Jozwa ? 12:51, 15.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%