W parku drzewo przewróciło się ze starości i zatarasowało całą alejkę (tę prowadzącą od głównej bramy w stronę Oranżerii). Nie było wichury. W parku jest więcej takich drzew. Dlaczego nie przeprowadzi się ich wycinki, skoro stanowią zagrożenie dla ludzi? Konserwator zabytków w takich przypadkach nie stwarza trudności. Wydaje się też, że należy wreszcie doprowadzić park do takiego stanu, by ludzie mogli z niego korzystać.
xXx17:58, 26.07.2025
Nawet drzewa mają już dosyć.
radzyniak20:49, 26.07.2025
nawet drzewa mają już dość obecnego Pana Burmistrza i jego rady!! CZAS NA REFERENDUM!!
RUDY 10220:53, 26.07.2025
Tak tylko z ciekawości spytam, czy pan burmistrz zrobił sobie fotkę z tym wywalonym drzewem?? Bo on jest chyba tylko do tego zdolny i skory!! przepraszam jeszcze potrafi Żabkę otworzyć!!🤣🤣🤣🤣
Do poprzednika09:13, 27.07.2025
Proszę nie umniejszać wyczynów JJ , przecież ostatnio udzielił ślubu eksponując siebie na zdjęciu.
sam12:13, 30.07.2025
Co z uschniętymi drzewami w centrum, czyli na Ostrowieckiej i Warszawskiej ? do JJ.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz