Wiadomości

Zamknij

Medale karateków z Raptora i Shogun Kai w Chełmie

. 12:10, 23.06.2026 Aktualizacja: 12:28, 24.06.2026
Skomentuj Medale karateków z Raptora i Shogun Kai w Chełmie

13 VI 2026 r. w Hali Sportowej MOSiR w Chełmie odbył się V Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO o Puchar Ziemi Chełmskiej. Wzięli w nim udział karatecy z Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin "Raptor" oraz Radzyńskiego Klubu Sportów Walki "Shogun Kai". Było to dla nich zakończenie sezonu. Reprezentanci obu klubów mogą pochwalić się medalami.

Zawodnicy "Raptora" Zdobyli w sumie 12 medali: 2 złote, 5 srebrnych i 5 brązowych. Złote medale zdobyli Filip Nurzyński i Hanna Sawicka, srebrne - Filip Jurkowski, Aleksandra Jurkowska, Antoni Nurzyński, Lilianna Nurzyńska i Franciszek Sawicki, brązowe - Wiktor Deleżuch, Wojciech Głowniak, Anthony Michalak, Sophie Michalak i Kajetan Nurzyński.

Zawodnicy "Shogun Kai" zdobyli w sumie 6 medali: 1 złoty, 2 srebrne i 3 brązowe. Złoty medal wywalczył Stanisław Kożuch, srebrne medale - Oliwier Kolasa i Tymoteusz Wierzchowski, brązowe - Konstantin Diwac Drnić, Bartosz Oksejuk i Marcel Oksejuk.

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%