Wiadomości

Zamknij

Fotorelacja z IV miejsko-gminnego konkursu pieśni patriotycznej

Jakub Hapka 07:00, 13.11.2015
Skomentuj Fotorelacja z IV miejsko-gminnego konkursu pieśni patriotycznej

W dniu 9.11.2015 roku Zespole Szkół w Białej odbył się IV miejsko-gminny konkurs pieśni patriotycznej .

Na uroczystość przybyli Poseł na Sejm Marcin Duszek, Wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek. Konkurs otworzył Dyrektor Szkoły Andrzej Prokopiuk.

Dzieci i młodzież wystąpili w następujących kategoriach: Przedszkole i Oddział Przedszkolny: solista i zespół, klasy I-III: solista i zespół,  klasy IV-VI: solista i zespół, klasy IV-VI: solista i zespół, gimnazjum: solista i zespół.

W konkursie brały udział: Niepubliczne Przedszkole "Kacperek"  w Radzyniu Podlaskim, Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Białej, Zespół Szkół w Białce, Zespół Szkół w Zabielu, Szkoła Podstawowa w Żabikowie.

Zdj.: Mirosław Piasko

P.s. Już niedługo umieścimy na portalu (lub na facebookowym profilu) filmiki z konkursu.

(Jakub Hapka)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%