W dniu 9.11.2015 roku Zespole Szkół w Białej odbył się IV miejsko-gminny konkurs pieśni patriotycznej .
Na uroczystość przybyli Poseł na Sejm Marcin Duszek, Wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek. Konkurs otworzył Dyrektor Szkoły Andrzej Prokopiuk.
Dzieci i młodzież wystąpili w następujących kategoriach: Przedszkole i Oddział Przedszkolny: solista i zespół, klasy I-III: solista i zespół, klasy IV-VI: solista i zespół, klasy IV-VI: solista i zespół, gimnazjum: solista i zespół.
W konkursie brały udział: Niepubliczne Przedszkole "Kacperek" w Radzyniu Podlaskim, Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Białej, Zespół Szkół w Białce, Zespół Szkół w Zabielu, Szkoła Podstawowa w Żabikowie.
Zdj.: Mirosław Piasko
P.s. Już niedługo umieścimy na portalu (lub na facebookowym profilu) filmiki z konkursu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz