Wiadomości

Zamknij

Autobus energetyczny przyjechał do Radzynia

Katarzyna Komoń 09:03, 20.11.2015
Skomentuj Autobus energetyczny przyjechał do Radzynia

W ramach prowadzonej przez Miasto Radzyń Podlaski edukacji ekologicznej wśród mieszkańców dnia 18 listopada 2015 r. do naszego miasta przyjechał "Autobus energetyczny".

W warsztatach informacyjno - edukacyjnych wzięło udział ok 160 osób, w tym głównie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Zofii Sękowskiej.

Głównym celem akcji było zwiększenie świadomości społecznej odnośnie zmian klimatu, przyczyn zachodzenia tych zmian, działań, jakie można podjąć, aby im przeciwdziałać oraz zachęcenie każdego z odbiorców akcji do podejmowania kroków na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu w codziennym życiu i otoczeniu: w domu, pracy, szkole, czy lokalnym środowisku. Wszyscy, którzy odwiedzili autobus poznali rozwiązania służące efektywności energetycznej i tym samym przyjazne środowisku naturalnemu.

Autobus wyposażony był w modele, makiety, tablice przedstawiające najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie poszanowania energii. Każdy element znajdujący się w autobusie został szczegółowo omówiony przez przedstawicieli Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A., co z kolei przełożyło się na jeszcze większe zainteresowanie uczestników.

Miasto Radzyń zapowiada kolejne, równie interesujące i innowacyjne akcje edukacji ekologicznej w naszym mieście.

(Katarzyna Komoń)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%