21 listopada rozpoczęły się zmagania w kolejnej odsłonie ligi halowej. Zgłosiło się do niej 11 zespołów.
Jest kilka nowych drużyn takich jak "Międzyrzec", "Kwaśny", "Drink Team", "Bieszczacki UTW" czy "Pogoń Wiskitki" które mogą pokazać cos ciekawego w lidze, inne drużyny takie jak Młodzieżówka (dawniej Play) czy Koledzy (Unia Żabików) wygrały swoje mecze, choć nie przyszło im to z łatwością. Mrówka Radzyń dowodzona przez Szymona Niszczaka i Karola Kalinowskiego, nie traciła czasu podczas przygotowań. Podeszli do ligi bardzo profesjonalnie i na pewno zaowocuje to dobrymi wynikami. Swoje siły postanowiły połączyć drużyny z Turowa (dawniej Jack Daniels Club) i Płudzianki, które wystartowały jako Płudzianka Płudy. Jak na początek ligi trzeba przyznać, że poziom jest wysoki, co cieszy organizatorów.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz