Wiadomości

Zamknij

Uroczystość pasowania na przedszkolaka w Przedszkolu Specjalnym w Radzyniu Podlaskim

Katarzyna Komoń 08:00, 30.11.2015
Skomentuj Uroczystość pasowania na przedszkolaka w Przedszkolu Specjalnym w Radzyniu Podlask

Na uroczystość pasowania, która odbyła się 25 listopada, przybył ks. Henryk Och - proboszcz parafii Św. Anny, Lucjan Kotwica - starosta radzyński, rodzice, dziadkowie dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 3.

Gospodarzy uroczystości niezwykle ucieszyła wizyta grupy  III ,,Żabki" z Przedszkola Miejskiego w Radzyniu Podlaskim pod opieką nauczyciela p. Anny Jurkowskiej i p. Justyny Matejek. Zebranych gości powitała pani dyrektor Małgorzata Popek.

Następnie zaprezentowały się dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych recytując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc tańce do wybranych utworów muzycznych. Po występach artystycznych nadszedł czas na uroczyste pasowanie poprzez symboliczne dotknięcie specjalnym ołówkiem ramienia przedszkolaka. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz upominki wykonane przez ,,gości - przedszkolaków". Rodzice byli dumni ze swych pociech, które tak dzielnie wystąpiły przed licznie zgromadzoną publicznością.

(Katarzyna Komoń)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%